Koşucu

281

Koşulan Mesafe

2599 KM


Kalan Mesafe %247

Hedefimiz

Bu koşuda, Bandırma Vapuru'nun Samsun'a ulaştığı mesafeyi adımlarımızla tamamlamayı hedefliyoruz.

Yaklaşık 750 km'lik bu mesafeyi sembolik olarak alıyor ve katılımcılarla beraber sanal bir parkurda tamamlamayı amaçlıyoruz. Sanal parkurda adımlarımızı atarken Cumhuriyet’imizin temel değerlerini ön plana çıkararak genç nesillere bu değeri aktaracağız.

19 Mayıs
Sanal Gençlik Koşusu

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş değerlerini ve bağımsızlığımızı simgeleyen 19 Mayıs 1919'un anısını yaşatmak ve genç nesillerin bu değerleri daha iyi anlamalarına sağlamak için koşu etkinliğini sanal parkura taşıyacak bir etkinlik gerçekleştiriyoruz.

Nasıl Katılırım

Kayıt Ol - Myvirtualpace.com'da koşu uygulamana yetki ver

İstediğin yerde yürü, koş - Sonuç yükle = Sıralamaya gir.Kurallar ve Notlar

  • 19 Mayıs Sanal Gençlik Koşusu, istediğin yerde, belli bir mesafede yaptığın koşu ya da yürüyüşü GPS özelliği olan bir spor saati veya cep telefonu uygulaması yardımıyla ölçmen ve bu veriyi yarış sitesine yüklemen esasına dayanır.
  • Bu etkinliğe 15-21 Mayıs tarihlerinde herhangi bir yerde yapacağın yürüyüş ya da koşunu yükleyerek katılabilirsin.
  • Koşu / yürüyüş mesafesi için 3 farklı seçeneğin var:
  • -İstersen 1.9K, istersen 19K koş\yürü yükle.
    -Dilersen de Limitsiz Parkur seçeneği ile hafta boyunca yaptığın koşu ve yürüyüşlerini yükleyerek katıl, Samsun’a doğru limitlerini zorla!
  • Geçerli koşu tarihleri: 15-21 Mayıs 2024
  • Koşunu yükleme tarihleri: 15-22 Mayıs 2024
  • Koşu, yürüyüş veya cihazında bunlarla ilgili (patika koşusu, yürüyüş vb) etkinlikleri yükleyebilirsin. Koşmadan önce MyVirtualPace'de, kullandığın spor uygulamasına yetki vermelisin. (Strava, Garmin, Polar...) Gerçekten yürümen, koşman ve sadece kendi etkinliğini yüklemen gerekir.